Senior Android Developer

Ahead Professionals sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Firma informatyczna, komputerowa szuka do swojego zespołu osoby na stanowisko Senior Android Developer. Praca w metodyce SCRUM, w 7 osobowym zespole.
Senior Android Developer [rekrutacja prowadzona online]

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • dowolną formę współpracy
  • pracę w pozytywnym zespole :)
  • okazjonalną pracę zdalną
  • dofinansowanie do szkoleń

Obowiązki:

  • programowanie
  • wsparcie zespołu
  • praca nad projektem dla zagranicznego klienta

Oczekiwania:

  • czujesz się pewnie w pracy z Android, Kotlin
  • posiadasz znajomość j.angielskiego na poziomie B2
  • potrafisz działać zespołowo

Rekrutacja:

  • I etap - rozmowa z Professional Recruitment Partnerem. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik,
  • II etap - spotkanie w Firmie , rozmowa techniczna

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy