Ta oferta pracy jest nieaktualna od 224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Audit Consultant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jedną z czołowych firm doradczych na świecie. Naszych klientów wspieramy w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym, konsultingu oraz w administracji finansowej.

    Obecnie do naszego biura w Warszawie i Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko:

    opis
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie audytów firm z różnych sektorów
    • Analiza sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości)
    • Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań
    • Przygotowywanie/przegląd skonsolidowanych sprawozdań finansowych

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych
    • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości

    Mile widziane:

    • Zdanie egzaminów na biegłego rewidenta z co najmniej II bloku
    • Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
    • Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
    Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
    Pracę w ambitnym, nastawionym na współpracę, zespole

    Zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej kancelarii audytorskiej
    Odbycie aplikacji na biegłego rewidenta
    Możliwość zdobycia uprawnień Association of Chartered Certified Accountants

    Opiekę medyczną
    Kartę sportową na preferencyjnych warunkach