Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Back-end Developer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Serwisy internetowe Polska Press Grupy odwiedza miesięcznie ponad 16 milionów polskich internautów, generując 650 milionów odsłon.

    W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt tytułów m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl

    Środowisko na którym pracujemy liczy 50 mln linii kodu. Pracujemy zwinnie - średnio, co pół godziny wdrażamy zmianę w naszym środowisku produkcyjnym.

    Zapraszamy Cię do zespołu Polska Press Internet w Gdańsku, jeżeli chcesz się rozwijać jako:
    SDR/BYD

    Jakie zadania będziesz realizować?

    • współpracując z Architektem IT będziesz mieć bezpośredni wpływ na wybory technologii w odpowiedzi na potrzeby biznesowe
    • będziesz istotnym filarem zespołu pracującego w rozpędzonej zmianie architektonicznej naszego środowiska
    • będziesz budować nowe i rozwijać nasze serwisy internetowe
    • będziesz proponować i implementować innowacyjne rozwiązania w nowoczesnych technologiach
    • będziesz pracować z grupą pasjonatów w metodykach zwinnych
    • będziesz dbać o jakość rozwiązań oraz dotrzymywanie zobowiązań

    Oczekujemy:

    • bardzo dobrej umiejętność programowania obiektowego w języku PHP7/5
    • bardzo dobrej znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
    • dobrej znajomości frameworków PHP (np. Zend Framework, Symfony)
    • dużego doświadczenia w projektowaniu i implementacji aplikacji internetowych
    • znajomości systemu kontroli wersji (GIT)
    • doświadczenia w pracy w metodykach zwinnych (Agile/Scrum)
    • mile widziana, ale nie niezbędna będzie znajomość: Elixir, Phoenix, Go, Docker,
      Elasticsearch, Vue.js, Silex, AI/Data Mining, Programmatic

    Jeżeli chcesz:

    • nieustannie się rozwijać
    • być aktywnym członkiem zespołu proponującym innowacyjne rozwiązania

    Rola senior back-end developera jest idealna dla Ciebie.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • uczestnictwo w ciekawych projektach wykorzystujących innowacyjne technologie
    • przyjazną, luźną atmosferę pracy
    • budynek wyposażony w sale kreatywne, szafki rowerowe i prysznic
    • czas na pogłębianie Twojej wiedzy – możesz nauczyć się z nami m.in. technologii wschodzących na rynku
    • gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)

    Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”.