Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Back-End Developer Python

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 09.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    Poszukujemy osoby o 3-4 letnim doświadczeniu komercyjnym w realizacji projektów back-end do pracy nad własnym produktem firmy. Zatrudniona osoba będzie rozwijała platformę do budowania i wdrażania chatbot-ów działających w ramach Facebook Messenger oraz stron WWW.

    Poszukujemy osoby z dużym potencjałem rozwojowym, która nie boi się przyjąć odpowiedzialności za produkt i będzie współzarządzała pracami od strony technologicznej. Interesuje nas długofalowa współpraca. Istnieje możliwość negocjacji opcji udziałów w spółce.

    Wymagania

    • Doskonała znajomość Python 3.x, preferowany Python 3.5
    • Doskonała znajomość Django 1.11
    • Znajomość Celery 4
    • Posługiwanie się SQL / ORM w Django
    • Znajomość i stosowanie wzorców projektowych np. Finite State Machine, Observer, Factory, MVC, Command
    • Mile widziana znajomość Facebook/Messenger API
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM / Jira
    • GNU/Linux (najlepiej z rodziny Debian)
    • Znajomość Apache 2

    Obowiązki:

    • Planowanie i rozwój frameworka do budowy chatbotów w oparciu o platformę Messenger
    • Analiza wymagań biznesowych projektu
    • Tworzenie historyjek użytkownika
    • Wdrażanie i utrzymanie ukończonych chatbotów
    • Code Review i QA

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie 10.000 – 15.000 zł netto w zależności od doświadczeń i umiejętności
    • Praca nad innowacyjnym produktem
    • Duży wpływ na wizję produktu oraz teamu firmy
    • Możliwość negocjowania opcji na udziały