Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Front-End Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
    Dla naszego Klienta – lidera tworzącego produkty dla operatorów telekomunikacyjnych oraz Video Security - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Wrocław
    Stosunek pracy: Współpraca B2B

    Wrocław
    NR REF.: 1103983

    Zadania:

    • Praca w zespole programistów przy tworzeniu zaawansowanych systemów
    • wideo-monitoringu,
    • Implementacja zadań w języku JavaScript z użyciem frameworka Angular 2/4,
    • Definiowanie zadań programistycznych na podstawie wymagań,
    • Tworzenie dokumentacji projektowej.

    Wymagania:

    • Min. 3-4 letnie doświadczenie w programowaniu w systemów webowych frontendowych,
    • Potwierdzone uczestnictwo w komercyjnych projektach frontendowych,
    • Doświadczenie w pracy z dużymi i złożonymi systemami, aplikacjami webowymi/mobilnymi,
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów,
    • Zainteresowanie innowacyjnymi technologiami, standardami webowymi,
    • Znajomość Angular 2/4, Typescript, Rx, Flux/Redux, Webpack, REST API, AJAX, Websocket, RPC, HTML5/CSS3, Google Material Design, BEM,
    • Wiedzy i doświadczenie w testowaniu kodu, testowaniu Unit/E2E, Karma/Jasmine, Protractor, Webdriver.io
    • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
    • współpracę w międzynarodowym środowisku;
    • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
    • benefity: pakiet medyczny i sportowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.hays.pl