Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Front-end Software Engineer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Front-end Software Engineer. Dołącz do nas już dziś!

    Zadania:

    • rozwój aplikacji webowej Ceneo.pl
    • dbanie o jakość powstającego kodu JS (zarówno przez Ciebie jak i we współpracy z pozostałymi developerami)
    • dbanie o szybkość ładowania strony (w oparciu o takie nadzędzia jak np. Lighthouse)
    • dbanie o optymalne działanie strony na urządzeniu klienta (zużycie CPU, pamięci)
    • propagowanie wiedzy o dobrych praktykach w pisaniu kodu JS i pracy z aplikacją frontendową

    Wymagania:

    • znajomość HTML5/CSS3
    • znajomość jQuery
    • znajomość RequireJs
    • znajomość Grunt (lub Gulp, …)
    • znajomość dobrych praktyk pisania kodu JS
    • umiejętność pracy z istniejącym kodem złożonej aplikacji
    • ogólna znajomość zagadnień web performance i rendering pipeline przeglądarek
    • znajomość zagadnień optymalizacji czasu ładowania strony (kolejność ładowania zasobów, optymalizacja grafik, ...)
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

    Dodatkowymi atutami będą:

    • znajomość Sass, Compass
    • nawyk pisania testów jednostkowych
    • znajomość ECMAScript >= 6

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Bardzo atrakcyjny system premiowy
    • Dynamiczne środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
    • Szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje
    • Możliwość uczestniczenia w darmowych kursach języka angielskiego (różne poziomy, małe grupy)
    • Chillout wyposażony w wiele kultowych gier (Xbox & PS4) oraz chętnych do wspólnej gry
    • Atrakcje i zabawy organizowane przez Mood Managera (m.in. wspólny obiad/ śniadanie, konsultacje z trenerem fitness, seanse masażu i wiele innych pomysłów)
    Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.