Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior Golang Developer in Cloud Team

Talent HillsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat swoją wiedzą i ekspertyzą wspierają największe marki technologiczne w rekrutacji najlepszych Specjalistów branży IT. Należymy do niewielkiego grona firm rekrutacyjnych w Polsce, które swoją działalność w pełni koncentrują na sektorze technologii informacyjnych. Nasze bogate i wieloletnie doświadczenie gwarantuje dzisiaj Kandydatom i Klientom Talent Hills pełne zrozumienie branży, rzetelną konsultację oraz usługę rekrutacyjną najwyższej jakości.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych, wiodących producentów rozwiązań High-Tech. Senior Golang Developera poszukujemy w związku z dynamicznym rozwojem chmury prywatnej oraz opartej na niej platformy płatności elektronicznych wykorzystywanej przez miliony użytkowników na całym świecie. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w rozwoju jednego z najpopularniejszych na świecie rozwiązań do płatności mobilnych korzystając z najnowszych technologii.

Opis stanowiska:

  • Rozwój mikroserwisów opartych o Golang w środowisku chmury prywatnej;
  • Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań (unit testy, code review etc.)
  • Deployment i utrzymanie tworzonych rozwiązań w środowisku produkcyjnym;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
  • Minimum 8-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w językach Java lub Python lub Golang, jednak w tym minimum 4-letnie w języku Golang;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Linux;
  • Praktyczna znajomość rozwiązań cloud’owych (AWS, GCP) będzie dużym atutem;
  • Doświadczenie w konteneryzacji/wirtualizacji (Docker, KVM, VirtualBox) będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT i telekomunikacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych, bardzo atrakcyjny pakiet relokacyjny i wiele innych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne