Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior iOS Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2017-08-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Hungry Media Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodowym zespołem programistów zajmującym się tworzeniem aplikacji mobilnych i serwisów internetowych na najwyższym światowym poziomie. Realizujemy innowacyjne projekty zarówno na wewnętrzne potrzeby spółki, jak i potrzeby naszych klientów z Los Angeles (Hollywood) czy Miami. Pracujemy w luźnej, startup-owej atmosferze opartej na zaufaniu. Wraz z odpowiedzialnością dajemy naszym pracownikom niezależność. Doceniamy kreatywność i inicjatywę. Stawiamy na długoterminową współpracę. Wspólnie decydujemy o rozwiązaniach produktowych i technologicznych. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: IOS001
Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

Opis stanowiska:

  • tworzenie natywnych aplikacji na platformę iOS;
  • rozbudowa istniejących projektów;
  • proponowanie rozwiązań w zależności od panujących trendów i rozwoju technologii;
  • analiza proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji;
  • tworzenie, implementacja, rozbudowa, testowanie;
  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji projektowej w j. angielskim;

Wymagania:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS;
  • doskonała znajomość programowania obiektowego Objective-C/Swift;
  • doskonała znajomość Xcode/iTunesConnect;
  • znajomość Core Data, Storyboards oraz NSURLSession;
  • znajomość architektury oraz wzorców projektowania aplikacji mobilnych;
  • dobra znajomość j. angielskiego, szczególnie w piśmie oraz czytaniu ze zrozumieniem;
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. Git);
  • umiejętność poruszania się w środowisku OS X;
  • precyzyjność, dokładność oraz chęć dążenia do perfekcji;
  • doświadczenie poparte przykładami zrealizowanych projektów;

Dodatkowe atuty:

  • własna aplikacja w iTunes Store;
  • znajomość metodyk zwinnych (Agile/Scrum);
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na inne platformy mobilne;
  • znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript, jQuery, JSON, etc);

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w przedziale 12000 – 19000 zł brutto;
  • sprzęt firmy Apple;
  • pracę przy innowacyjnych i międzynarodowych projektach;
  • przyjazną atmosferę opartą na partnerskich relacjach;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hungry Media, Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Hungry Media, Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się