Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

senior J2EE developer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Naszym klientem jest centrum rozwoju oprogramowania rozwijające rozwiązania, które upraszczają wykonywanie codziennych procedur przez klientów. Równolegle do rozwiązań IT, firma jest ceniona na rynku za wysoki poziom usług wsparcia.

 Szukamy osoby tworzącej piękne kody na stanowisko senior J2EE developera

Nr ref.: 794
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii
  • projektowanie i implementację oprogramowania w technologiach Java
  • zapewnianie terminowej realizacji projektów
  • współpraca w środowisku międzynarodowym
  • wsparcie zespołu w rozwiązywaniu krytycznych problemów technicznych
  • rozwijanie wiedzy w danym obszarze kompetencji w celu podnoszenia jakości świadczonych usług i wydajności pracy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych przy wykorzystaniu technologii J2EE, Spring, Hibernate, JSF, MySQL, Apache CXF, ANT, Maven oraz Jboss Application Server
  • doświadczenie w wykorzystaniu Agile do realizacji projektów (Scrum, XP lub inne)
  • doświadczenie w projektowaniu systemów oraz ich integracji z systemami zewnętrznymi
  • doświadczenie w programowaniu fontend i backend
  • doświadczenie we wsparciu procesu produkcyjnego, w tym w prowadzeniu mediacji
  • umiejętności diagnozowania złożonych problemów i znajdowania dla nich optymalnych rozwiązań

Oferta:

  • udział w projektach o międzynarodowym zasięgu
  • pracę w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi
  • pakiet benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pracownika (Program Kafeteryjny Benefit Systems plus opieka medyczna)
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia zawodowe

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się