Senior Java Developer (Banking)

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.

Saski Crescent

Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która będzie łączyła swoją wiedzę techniczną z chęcią poznawania i zrozumienia zagadnień biznesowych w bankowości.

Jeżeli jesteś osobą nie bojącą się wyzwań, poszukującą pracy w renomowanej firmie, gdzie ścieżka kariery jest jasno określona oraz chcesz programować wydajne aplikacje obliczeniowe, połączyć wiedzę z obszaru programowania w Java, jak i z zakresu Oracle - my możemy Ci to zapewnić.

Będziesz:
  • Rozwijać aplikacje u jednego z największych klientów instytucjonalnych w Polsce (bankowość)
  • Pracować z technologią programując w języku Java SE, Java EE, Spring (backend), ewentualnie PL/SQL
  • Rozwijać backend aplikacji obliczeniowej
  • Używać najnowszych metodyk projektowych
  • Rozwijać oprogramowanie CGI RISK 360 tj. IFRS9, Basel2, MIFiD, IAS39 etc.
  • Mieć możliwość nauczyć się pisania zaawansowanych zapytań SQL
  • Współpracować z innymi zespołami developerskimi oraz przedstawicielami biznesu
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość JavaSE, Java EE, Spring
  • Doświadczenie w pełnym procesie wytwarzania oprogramowania – od fazy wymagań do implementacji
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN)
Mile widziane:
  • Doświadczenie przy pracy nad systemami w bankowości w tym znajomość zagadnień księgowych
  • Znajomość PL/SQL i projektowania relacyjnych baz danych.(mile widziane)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Wyższe wykształcenie techniczne, najchętniej matematyka, fizyka, informatyka
  • Certyfikacja Java
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę
  • Opieka zdrowotna / Medicover Maxima
  • Plan zakupu akcji (SPP) dofinansowany przez CGI
  • Multisport Plus i program Oxygen
  • Profit Participation Plan – dzielimy się zyskami
  • Premiowany program poleceń, standardowo 6k PLN
  • Praca Twórcza – autorskie koszty uzyskania przychodów
  • Brown Bagi, hackathony i dzielenie się wiedzą
  • Prezenty okolicznościowe i świętowanie rocznic
  • Program wsparcia pracowników i dodatkowe ubezpieczenie w podróży
O CGI:
CGI jest globalnym dostawcą usług informatycznych i biznesowych, świadczącym wysokiej jakości usługi doradztwa biznesowego, integracji systemów i outsourcingu. Z ponad 77500 profesjonalistami w 40 krajach, z czego prawie 500 w Polsce w 4 miastach, CGI jest światowym liderem w przekształcaniu innowacji, informacji i technologii w sukces naszych klientów. Jest to połączenie, które otwiera wiele elastycznych ścieżek kariery.

Jeśli dołączysz do nas w CGI, otrzymasz możliwość stania się właścicielem, co oznacza, że możesz wpływać na przyszłość firmy, budować sukces i brać udział w tworzeniu wartości. Jako właściciele jesteśmy zaangażowani w to, co robimy i wpływa to na to, jak współpracujemy z naszymi klientami i między sobą.

Zaoferujemy Ci coś więcej niż pracę:
Sukces CGI wynika z talent i zaangażowania naszych Memberów. Jako jeden zespół dzielimy się wyzwaniami i nagrodami wynikającymi z rozwoju naszej firmy, co wzmacnia naszą kulturę własności.

Jako Member CGI masz możliwość bycia właścicielem i pracy w środowisku, w którym lubisz przebywać i poczuć inspirację. Dzięki nam będziesz mieć wiele możliwości, aby zatroszczyć się o siebie i otaczających Cię ludzi. Będziesz mieć możliwość pracy z głównymi lokalnymi i globalnymi klientami z różnych branż w wymagających projektach, które mają prawdziwy wpływ na naszą przyszłość. Z nami w CGI możesz rozwijać swoją karierę jako ekspert lub jeśli chcesz lub podjąć nowe kroki w kierunku stanowiska kierowniczego. To zależy od Ciebie, aby uzyskać pełne wsparcie, które pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz.

To właśnie nazywamy „a membership beyond the ordinary”

Ready to be a Member?
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
  1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na wybraną ofertę pracy. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora danych tj. CGI Information Systems and Management Consultants (Polska) Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Królewskiej 16, 00-103 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie e-maila na [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Nasza oferta / benefity:
  • Twórcze, dynamiczne i międzynarodowe środowisko, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata;
  • Różnorodność projektów i dostęp do wiodących technologii;
  • Dobra lokalizacja biur
w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.
  • Opieka zdrowotna / Medicover
Nasze zdrowie jest najważniejsze, dlatego już od pierwszego dnia pracy aktywujemy dla Ciebie i Twojej rodziny pakiet Medicover (Maxima) wraz z pełną opieką dentystyczną.
  • Plan zakupu akcji (SPP)
+ 3.0% o tyle będzie większe Twoje wynagrodzenie, kiedy korzystasz z programu SPP, zakupu akcji, w 100% dofinansowanego przez CGI, od pierwszego dnia zatrudnienia. Oznacza to, że jesteś współwłaścicielem firmy i masz wpływ na jej wyniki. Środki można wypłacić bezpośredio po tym, jak się pojawią na rachunku konta akcyjnego.
  • Benefit / Multisport
Dołącz do naszej aktywnej społeczności - w ciągu pierwszego tygodnia odbierzesz kartę Multisport, aby w pełni cieszyć się aktywnym trybem życia.
  • Fundusz Inwestycyjny
Razem inwestujemy w przyszłość! +4,65% - o tyle będzie większe Twoje wynagrodzenie, kiedy korzystasz z planu ubezpieczeń finansowanego w 100% przez CGI. Taką kwotę wpłacamy na konto portfela inwestycyjnego raz na kwartał. Środki można wypłacić bezpośrednio po tym, jak się pojawią na rachunku.
  • Ubezpieczenie na życie
Finansowana w 100% przez CGI składka na grupowe ubezpieczenie na życie pracowników CGI
  • Profit Participation Plan
Budujemy wspólnie firmę i dlatego raz na rok CGI dzieli się zyskami i przyznaje nagrody związane ze wzrostem – Profit Participation Plan (PPP). Wysokość zależy od kilku czynników - i jeśli jest przyznawany, nagroda wypłacana jest na koniec roku kalendarzowego.
  • Premiowany program poleceń
Możesz wybrać się na wymarzone wakacje za 6000 PLN, które dostaniesz za każdego poleconego i zatrudnionego kandydata. Rozwijaj swoją karierę wspólnie ze znajomymi!
  • Praca Twórcza
Czerp obopólne korzyści - aż 90% czasu możesz zaraportować na pracę twórczą w sformalizowanym programie pracy twórczej w CGI
  • Dzielenie się wiedzą
Ramię w ramię, w naszych zespołach pracują najlepsi eksperci na rynku IT. Co tydzień spotykamy się promując wymianę wiedzy i doświadczeń podczas tzw. Brown Bagów. Dołączając do nas możesz skonsultować interesujące Cię zagadnienie dwustronnie z mentorem. Masz unikalną wiedzę i chcesz zostać mentorem - CGI w zupełności to miejsce dla Ciebie.
  • Program Oxygen
Wspólnymi siłami, razem z globalnym programem Oxygen będziesz zachęcany do uczestnictwa w globalnym programie CGI wspierającym w prowadzeniu zdrowego trybu życia poprzez różnorodne środki i usługi lokalne, np. raz w roku staramy się obejść ziemię w programie Walk Around The World.
  • Prezenty
Solidarnie świętujemy razem najważniejsze okoliczności – z okazji ślubu oraz nowonarodzonych dzieci dostaniesz prezenty, które pozwolą Ci cieszyć się jeszcze bardziej tymi wyjątkowymi wydarzeniami w Twoim życiu.
  • Urlopy i czas dla siebie
Wiemy, jak bardzo ważny jest czas dla najbliższych, dlatego będziesz zachęcany do regularnych urlopów i czasu korzystania z czasu dla siebie. Zapewnimy też Ci dodatkowe urlopy okolicznościowe.
  • Ubezpieczenie w podróży
Jeśli będziesz podróżował z nami– mamy dla Ciebie dodatkowe ubezpieczenie podróżne oraz program wsparcia w podróży
  • Rocznice
Cieszymy się ze wspólnie przepracowanego czasu i razem świętujemy 10-tą, 15-tą, 20-tą i 25-ą rocznicę w CGI.
  • Aktywności dodatkowe
Piłkarzyki, gry planszowe, szachy, jazda na rowerze – z nami możesz angażować się w te i inne aktywności, które sprawiają przyjemność i odprężają umysł!
  • Program wsparcia pracowników
Pomagamy sobie, nawet w niestandardowych sytuacjach – oferujemy opcjonalne uczestnictwo w Programie Wsparcia Pracowników (MAP), które zapewnia Tobie i Twojej rodzinie bezpłatny dostęp do informacji specjalistycznych.
Rekomendacje kandydatów ze strony firm rekrutacyjnych uprzednio nie zaproszonych do współpracy z CGI nie będą rozpatrywane.
CGI jest pracodawcą oferującym równe szanse.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy