Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Place of work: Warszawa, Kraków, Wrocław

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie dedykowana do rozwoju komponentu do autoryzacji transakcji kartowych, będzie częścią kilkuosobowego zespołu rozwijającego produkty kartowe. Praca w metodyce SCRUM.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia hands-on w programowaniu
    • Bardzo dobra znajomość języka Java
    • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem np.: C#, PHP, 4GL, Python
    • Znajomość nie relacyjnych baz będzie dodatkowym atutem np.: MongoDB, Cassandra
    • Znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, PostgreSQL na poziomie zaawansowanym
    • Znajomość: Docker, Jenkins, GIT, ActiveMQ, RabbitMQ, Redis, Elastic Search
    • Doświadczenie w realizacji procesów CI/CD
    • Doświadczenie w bankowości nie jest wymagane
    • Oczekiwana dostępność 15 grudnia lub wcześniej

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie B2B do 20 000 PLN  +Vat
    • pracę zdalną po okresie wdrożenia w projekt (3 miesiące )
    • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
    • współpracę na stałe, w perspektywie długoterminowej
    • stabilną pracę w zgranym, multikulturowym zespole
    • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
    • przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
    • interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT

    We are waiting for you :) !