Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś entuzjastą nowych technologii, chcesz rozwijać swoje zawodowe kompetencje, masz talent, poczucie humoru i myślisz nieszablonowo? W Symmetry znajdziesz wymarzone warunki pracy. Szukamy osób takich jak Ty. Wiemy, że wartość firmy tworzą ludzie i potrafimy ich docenić. Miła i partnerska atmosfera pracy, uznanie dla twórczego zaangażowania to filary naszej HR polityki. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – dołącz do zespołu Symmetry.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie i rozwój nowoczesnych web aplikacji w Java
    • tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu, który sam się dokumentuje
    • dotrzymywanie terminów
    • udział w zespole Scrum
    • dzielenie się wiedzą i pozytywne nastawienie do projektów

     Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne (preferowany kierunek Inżynieria Oprogramowania)
    • bardzo dobra znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java i wzorców projektowych
    • doświadczenie w pracy z technologiami:
      • JEE, JPA, EJB lub Spring, Hibernate, REST, SOAP, OSGi
      • systemem kontroli wersji GIT
    • znajomość serwerów aplikacyjnych RedHat JBoss/Wildfly, IBM WebSphere lub Oracle GlassFish
    • korzystanie z DRY, SOLID, KISS
    • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, PL/SQL i ORM
    • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych i znajomość zagadnień transakcyjności
    • doświadczenie w DDD, TDD, Microservices, REST, SOAP

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość JBoss Fuse, Apache Felix, Apache Camel
    • chęć rozwoju, poznawania nowych technologii i podnoszenia swoich kwalifikacji

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych firm i instytucji w Polsce
    • pracę w oparciu o metodykę Agile
    • możliwość podnoszenia zawodowych kompetencji
    • wysokiej jakości narzędzia pracy
    • współpracę z ekspertami - możliwość uczenia się od najlepszych
    • elastyczne godziny pracy / praca zdalna
    • wybór modelu zatrudnienia (B2B czy umowa o pracę)
    • prywatną opiekę medyczną

    Dokumenty aplikacyjne (CV) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Symmetry Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie