Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Senior JavaScript Developer - 100% zdalnie

AvengaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Dołącz do specjalistów Avenga i pracuj dla klienta z branży marketingowej jako Senior JavaScript Developer 100% zdalnie. Będziesz zajmować się tworzeniem platformy do online marketingu w modelu SaaS. Brzmi ciekawie? To aplikuj :)

Oferujemy stałą długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B, lub UoP, a co najważniejsze pracę, w oparciu o zasadę work-llife-balance.

Senior JavaScript Developer Numer ref.: PAK/SJS/GDN/07

OBOWIĄZKI:

  • Utrzymywanie warstwy wizualnej produktów i usług wewnętrznych klienta na dobrym poziomie
  • Tworzenia zaawansowanych technologicznie aplikacji internetowych i jednostronicowych
  • Dbanie o jakość nie tylko swojego kodu, ale całego projektu, uwzględniając dobre praktyki Clean Code
  • Współpraca z zespołem projektowym i zespołem testowym w zakresie wymagań i usterek

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomośc JavaScript (ES6 / TypeScript)
  • Bardzo dobra znajomość framworku React jest koniecznością
  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Doświadczenie w korzystaniu z npm i Git
  • Umiejętność tworzenia zaawansowanych aplikacji jednostronicowych

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak Webpack, Gulp, ESLint
  • Doświadczenie z WebSockets
  • Doświadczenie z technologiami kontenerowymi (Docker)
  • Obeznanie z testowaniem (Jest, Enzyme)
  • Umiejętność pisania aplikacji NodeJS
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Senior JavaScript Developer.

Ogłoszenie archiwalne