Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior JavaScript Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia serwisów i aplikacji internetowych szukamy osób na stanowisko:

    Workplace: Wrocław
    nr. ref.: KK/WRO/JavaScript Developer

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja zaawansowanych rozwiązań front-endowych.
    • Weryfikacja jakości kodu źródłowego (swojego oraz innych).
    • Wyznaczanie standardów działania.

     Wymagania:

    • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego (komercyjnego) na stanowiskach Front-end Developer.
    • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Senior JS/Front-end Developer.
    • Doświadczenie w pracy na frameworkach front-endowych oraz czystym kodzie JS.
    • Język Angielski na poziomie komunikatywnym.

    Nasz klient oferuje:

    • Współpracę B2B.
    • Wynagrodzenie dostosowane do oczekiwań kandydatów.
    • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed.
    • Kartę Multisport w formule 50/50.
    • Ligę tenisa stołowego.
    • Spotkania integracyjne.

    Zapraszamy do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

    Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl