Senior Magento Developer

IDEA commerce solutions Sp. z o . o.O firmie

10 500‐16 800 zł / mies. (zal. od umowy)

IDEA commerce solutions Sp. z o . o.

Kasztanowa 57

Bydgoszcz

Naszą dewizą jest autentyczność – wszystko inne ma krótkie nogi. Dążymy do perfekcji, bo wierzymy we wzory idealne. Wiemy jak posługiwać się narzędziami, jakie mamy w ręku i robimy to doskonale. IDEA commerce solutions to agencja interaktywna tworzona przez profesjonalnych programistów, gotowych wspinać się na kolejne szczyty. Nasze projekty rodzą się z połączenia wiedzy i pasji – a my jesteśmy dumni ze wszystkich swoich dzieci.

Główne zadania:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań IT w dziedzinie E-commerce,
  • praca przy planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • mentoring dla mniej doświadczonych kolegów,
  • koordynacja prac programistycznych.

Oczekiwania:

  • znajomość środowiska e-commerce,
  • znajomość baz danych,
  • doskonała znajomość php7,
  • umiejętność zarządzania zespołem programistów,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • 4 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania internetowego, w tym co najmniej 1 rok w roli lidera,
  • znajomość HTML 5, JS, jQuery, CSS3,
  • znajomość git.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Linux w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami IT,
  • znajomość Github, Bitbucket, Gitlab.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 7500 – 12000 zł netto,
  • rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • spotkania integracyjne,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • pracę nad ciekawymi projektami dla znanych marek,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych.
Czujesz, że dasz radę? Wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zgadzam się na przetwarzanie przez IDEA commerce solutions spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy