Ta oferta pracy jest nieaktualna od 920 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Master Data Analyst

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
ManpowerGroup Solutions jest częścią ManpowerGroup – światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania pomagające organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe, a kandydatom szybki rozwój kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Praca Stała
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SODA/019/097/MM

Opis stanowiska
  • Responsible for leading Operation Data Analysts
  • Trains/Mentors new or existing Operation Data Analysts; includes ticket and root cause analysis
  • Provides Operations Data Analyst performance input to the Data Support Supervisor
  • Handles non-routine or complex requests or issues
  • Identifies problems and opportunities for governance, process, and/or systems improvements
  • Responsible for ensuring team metrics are sustained and taking corrective actions if quality or service issues arise
  • Develop expertise on data governance and use of master data in downstream processes to aid troubleshooting capability
  • Monitor work queues for new tickets to ensure that the Operations Data Analysts are picking up and resolving in a timely manner
  • Coordination of issue resolution leveraging global MDM support team to meet Service Level Agreements
  • Partner with MDM Operations team when data correction are required or further escalation is needed
Wymagania
  • Bachelor's degree or higher from an accredited university
  • Fluent English
  • 2-3 years of equivalent work experience
  • Leader or supervisor experience
  • Foreign Language skills
  • Previous experience working with SAP
  • Enjoys leading people
  • Detailed oriented and enjoys working with operational processes
  • Collaborative Team player
  • Analytical skills
Oferta
  • Good opportunities to develop professional career in international environment
  • Oppurtunity to take part in a process of creation of a new structure
  • Competitive salary and attractive benefit package
  • Stable employment
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. oraz ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się