Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior PHP Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTERNITY S.A.

    Grupa Internity S.A. będąca liderem w branży wnętrzarskiej poszukuje kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, które pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Utrzymanie i rozwój systemu b2b i b2c dla handlowców,
    • Czynny udział w dostarczaniu nowych rozwiązań
    • Testy rozwiązań biznesowych
    • Optymalizacja wydajności rozwiązań bazodanowych
    • Tworzeniem interfejsów wymiany danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi
    • Techniczne wsparcie użytkowników
    • Przygotowywaniem dokumentacji tworzonych rozwiązań

    Wymagania:

    • Znajomość Symfony 2.8  (min. 2 lata doświadczenia)
    • Znajomość Angular 1.5
    • Znajomość SOLR 6.2.1
    • Umiejętność pracy z GIT, GitHub
    • Umiejętność pracy w środowisku Linux
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych MsSQL
    • Umiejętność projektowania struktury i bazy danych aplikacji ze znaczną ilością danych znajomość (poparta projektami)
    • Znajomości technologii frontendowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
    • Doświadczenie w rozwoju aplikacji w obszarze sprzedażowym
    • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
    • Doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API
    • Doświadczenie w pracy z kontenerami Docker
    • Doświadczenie w pracy z Redisem
    • Doświadczenie w pracy z Varnish

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.