Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Project Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wynagrodzenie: 4000 – 6000 zł netto
    Miejsce pracy: Katowice

    Do Green Parrot szukamy osoby z dużym doświadczeniem przy realizacji projektów webowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za komunikację z klientem przez cały cykl życia projektu. Szukamy osoby, która ma duży potencjał organizacyjny, potrafi zarządzać zespołem i posiada kompetencje biznesowe.

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w agencji reklamowej lub software housie
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami budowania stron www i aplikacji webowych
    • Znajomość dobrych praktyk SEO w budowaniu serwisów
    • Koordynacja projektów SEM
    • Umiejętność opracowywania wycen projektów webowych (aplikacje, strony, eCommerce)
    • Umiejętność procesowego myślenia i tworzenia architektury informacji dla nowych projektów w oparciu o założenia biznesowe
    • Podstawowa znajomość HTML
    • Podstawowa znajomość Wordpress (konfiguracja wtyczki, instalacja, etc.)
    • Sumienność i terminowość realizowania zadań
    • Znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Wiedza z zakresu eCommerce będzie dodatkowym atutem

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja projektu od momentu uruchomienia do oddania i dalszy jego rozwój przez lata
    • Zarządzanie projektami: WordPress, WooCommerce, Shoper, Magento, PrestaShop, dedykowane systemy, integracje
    • Planowanie zasobów w projektach i zarządzanie zmianą
    • Opiniowanie pracy UX’ów i grafików na potrzeby zgodności założeń przesłanych przez klienta z projektami
    • Rekomendacja funkcjonalności i dbałość o wdrażanie spójnych zintegrowanych ekosystemów omnichannel
    • Komunikacja z klientem zarówno polsko i anglojęzycznym
    • Dbanie o budżet i rentowność projektów

    Dlaczego warto:

    • Duże możliwości w zakresie rozwoju i awansu
    • W Katowicach budujemy obecnie nowy oddział Agencji – stanowisko Senior PM daje możliwość objęcia pozycji szefa oddziału Agencji
    • Praca nad ciekawymi projektami
    • Dobra atmosfera i duża swoboda działania

    Zgłoszenia prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj z tematem: Senior PM.