Senior QA Engineer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-16
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-12-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Katowice

    Twoje zadania:

    Zapewnianie jakości oprogramowania, a także wpływ na modyfikacje produktów

    Tworzenie kompleksowych planów testowych dla całego systemu, współdecydowanie o wykorzystywanych technologiach

    Zarządzanie środowiskiem testowym

    Poradzisz sobie świetnie już od pierwszego dnia z nami, jeśli:

    • Masz już kilka lat doświadczenia w testowaniu oraz tworzeniu testów automatycznych
    • Java, REST i HTTP nie są Ci obce
    • Znasz Selenium
    • Jesteś niezależny i asertywność jest Twoją mocną stroną
    • Potrafisz komunikować się w języku angielskim

    Jakie technologie na Ciebie czekają:

    Selenium, Cucumber, Jenkins, Docker, microservices, Java i wiele innych

    Nasza oferta:

    • Wybór: umowa o pracę bądź kontrakt B2B
    • Kultura innowacyjności: będziesz opracowywać nowe rozwiązania oraz eksperymentować z technologiami
    • Różnorodność: nasi specjaliści pochodzą z 60 krajów
    • Realny wpływ: twoja praca wspomoże nasz sukces
    • Pakiet benefitów: coroczny budżet na podniesienie swoich kwalifikacji, opieka medyczna, karta sportowa
    • Do 30 dni urlopowych