Ta oferta pracy jest nieaktualna od 313 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Quality Assurance Engineer with Java

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Dla naszego klienta, jednej z największych firm branży IT na świecie, poszukujemy obecnie kandydata do pracy w projekcie związanym z dynamicznie rozwijającym się produktem dla branży lotniczej na stanowisko

    Work place: Kraków
    Nr ref.: KRK/QAJ/092017/RB

    OPIS STANOWISKA:
    • Planowanie oraz implementacja testów automatycznych
    • Tworzenie przypadków testowych i analizowanie wymagań
    • Wykonywanie testów i raportowanie
    • Rozwój infrastruktury testowej
    • Zwiększenie roli testów w procesie wytwarzania oprogramowania
    WYMAGANIA:
    • Zawansowana znajomość JAVA oraz umiejętności związane z automatyzacją testów (np. Selenium, Appium, JBehave, JUnit, Cucumber)
    • Doświadczenie w testowaniu
    • Dobra znajomość z obszaru testowania Web Service (REST, SOAP)
    • Doświadczenia z Continous Integration (Bamboo, Jenkins) a także wiedza z zakresu Agile
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Otwartość na zagadnienia z branży lotniczej
    OFERUJEMY:
    • Możliwość pracy w zróżnicowanym środowisku
    • Współpraca z ekspertami w różnych obszarów IT
    • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i certyfikacje (Microsoft, ITIL)
    • Możliwość zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom