Senior Recruitment Specialist – IT/Engineering

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

REC4REC PROJECT Sp. o.o.

rec4rec PROJECT jest branżową agencją HR i Leadership. Na terenie całej Polski świadczymy usługi rekrutacyjne obejmujące role z obszaru Rekrutacji oraz in-house HR, jak również stanowiska Managerskie oparte na silnych kompetencjach liderskich w różnorodnych sektorach biznesu.
Pracujemy w oparciu o precyzyjny i celowany networking, docieramy do unikalnych kompetencji na rynku. Nie ustajemy w budowaniu branżowych relacji i tworzeniu siatek rekomendacji.
Serdecznie zapraszamy do aplikowania na publikowane przez nas role lub do dołączenia do naszej sieci branżowych kontaktów.

Naszym Klientem jest bardzo dynamicznie rozwijająca się branżowa agencja outsourcingowa, będąca europejskim liderem w konsultingu inżynieryjnym i technologicznym. Firma realizuje projekty badawczo-rozwojowe dla wielu korporacji oraz klientów zewnętrznych o zasięgu globalnym.
Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: SRS/01/2017

Zakres obowiązków.

Jako Senior Recruitment Specialist (IT/Engineering) będziesz:

  • Samodzielnie i kompleksowo realizować projekty researchowo-rekrutacyjne w obszarze IT /Engineering.
  • A w szczególności: prowadzić poszukiwania bezpośrednie wszelkimi dostępnymi kanałami zapewniającymi dotarcie do odpowiednio sprofilowanych Kandydatów, publikować ogłoszenia, selekcjonować aplikacje, prowadzić wstępne wywiady telefoniczne, prowadzić szeroko zakrojone działania networkingowe i searchowe w mediach społecznościowych, zapewniać informację zwrotną dla kandydatów na każdym etapie procesu.
  • Pracować na bardzo innowacyjnych projektach rekrutacyjnych, o złożonych kompetencjach oraz niszowym zakresie.
  • Prowadzić stałą analizę rynku IT/ inżynieryjnego w Polsce.
  • Projektować proces komunikacji z rynkiem w oparciu o jak najwyższe standardy pracy, etykę, dbałość o candidate experience.
  • Raportować wyniki swoich działań rekrutacyjnych w relacji z Business Development Managerem.
  • Reprezentować firmę podczas spotkań i wydarzeń branżowych.
  • Współtworzył wysoko wyspecjalizowany zespół ekspertów rekrutacyjnych osadzony w konkretnym segmencie branżowym.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w roli Research Consultanta lub (Senior) Recruitment Consultanta – w obszarze IT lub inżynierii.
  • Doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych oraz aktywnym pozyskiwaniu Kandydatów o określonych kompetencjach IT lub technicznych.
  • Poparta praktyką znajomość zagadnień z obszarów direct search i networkingu w mediach społecznościowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2).
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywność.
  • Wielozadaniowość, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Postawa proaktywna i zorientowana na podejmowanie wyzwań.
  • Wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne i pełne wyzwań stanowisko w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej firmie słynącej z usług rekrutacyjnych najwyższej jakości.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz ciekawy system bonusowy.
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony).
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności.
  • Przyjazną i nie-korporacyjną atmosferę, pracę zespołową, wsparcie ekspertów.
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów oraz inicjatyw.
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.