Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior SEM Specialist

  • Gdańsk, pomorskie
  • KIelnieńska 58 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DDS Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

    Cześć! Jesteśmy agencją marketingową z Gdańska tworzoną przez zgrany zespół łączący w sobie kreatywne i technologiczne kompetencje. Wspieramy marki w działaniach strategicznych, tworzymy projekty webowe, realizujemy kreacje i dbamy skuteczną komunikację.

    A ponadto rozbudowujemy nasz zespół! Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków

    • Tworzenie i optymalizacja kampanii Google Ads i Facebook Ads
    • Tworzenie analityki w oparciu o Google Analytics, Google Tag Manager i współpraca z zespołem IT w zakresie wdrożenia kodów śledzących
    • Analiza wyników i raportowanie - nadzór nad budżetem
    • Przygotowywanie opracowania merytorycznego na potrzeby ofertowania

    Wymagania

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie poparte efektami prowadzonych kampanii oraz certyfikatami Google
    • Aktualna wiedza w zakresie Google Ads i Facebook Ads

    Zapewniamy

    • Pracę w stabilnej firmie z polskimi korzeniami
    • Pracę przy innowacyjnych i ambitnych projektach
    • Wsparcie przy relokacji
    • Kartę Multisport

    Wynagrodzenie

    5 000 - 8 000 zł netto (w zależności do umiejętności)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DDS Poland Sp. z o.o. SK z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kielnieńskiej (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.