Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Wealth Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 18.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Katowice 27328/001

Private Banking, Wealth Management, Prestige, Doradca Klienta Zamożnego, Zarządzanie majątkiem, Inwestycje.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej, słynącej z unikalnej oferty produktowej, wyselekcjonowanych rozwiązań inwestycyjnych oraz najwyższych standardów pracy, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Wealth Manager'a.

Opis stanowiska

  • Profesjonalna obsługa klientów w obszarze zarządzania majątkiem.
  • Reprezentowanie interesów klienta w ramach zleconych inwestycji i/lub finansowania.
  • Przygotowywanie spersonalizowanych rozwiązań inwestycyjnych.
  • Dostarczanie właściwych produktów/usług klientom w odpowiedzi na ich potrzeby.
  • Pozyskiwanie nowych relacji z klientami segmentu Private.
  • Obsługa klientów zgodna ze standardami firm inwestycyjnych.
  • Wsparcie przy realizacji usługi Concierge.
  • Współpraca z zespołem Zarządzających.
  • Poszerzanie wiedzy klientów w zakresie nowych produktów inwestycyjnych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse, Bankowość).
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie w budowaniu relacji z klientami zamożnymi.
  • Doświadczenie w pracy w renomowanych polskich i zagranicznych bankach specjalizujących się w Bankowości Prywatnej - mile widziane.
  • Doświadczenie w zakresie oferowania szerokiej infrastruktury produktów inwestycyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość rynku kapitałowego.
  • Komunikowanie się w języku angielskim.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność dbania o szczegóły.
  • Umiejętność szybkiego odpowiadania na potrzeby klientów.
  • Dokładność i terminowość.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Konkurencyjny system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).
  • Pakiet benefitów.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page