Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

SEO Link Builder

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za przygotowanie i realizację strategii pozycjonowania na rynkach zagranicznych (europejskich).

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Tworzenie i realizacja strategii link buildingu dla sieci serwisów,
    • Koordynacja procesów związanych z link buildingiem,
    • Analiza profili linkowania serwisów internetowych
    • Pozyskiwanie linków oraz aktywne wyszukiwanie nowych okazji do link buildingu,
    • Detox linków,
    • Analiza wygasłych domen oraz przywracanie ich do indexu,
    • Raportowanie.

    Wymagania:

    • Wiedza i doświadczenie w branży SEO,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Praktyczna znajomość zagadnień i technik link buildingu,
    • Znajomość narzędzi wspomagających i automatyzujących proces link buildingu,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
    • Umiejętność nadawania priorytetów,
    • Kreatywność oraz mocno rozwinięte zdolności komunikacyjne.

    Oferujemy:

    • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu,
    • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój technologii w strukturach firmy,
    • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenia na życie,
    • Imprezy integracyjne,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Pyszną kawę oraz owoce,
    • Pracę w nowoczesnym biurze z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy :)