SEO Specialist

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-08-13
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-09-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W wielu firmach znajdziesz pracę jako
    SEO Specialist ale tylko w AleRabat.com
    możesz być SEO SuperHERO
    AleRabat.com to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform rabatowych, którą miesięcznie odwiedzają miliony nastawionych na oszczędzanie pieniędzy użytkowników.
    Współpracujemy z największymi e-sklepami w Polsce, ale także
    w Turcji, Brazylii, Indiach, Rosji, Czechach, Niemczech, Hiszpanii, Australii, Meksyku i Austrii. Chcemy więcej!
    Chcesz stać się częścią naszego rabatowego świata?
    Młodszy Specjalista ds. Marketingu z językiem niemieckim
    Zakres obowiązków:
    • zarządzanie projektami (alerabat.com/buykers.com) pod kątem optymalizacji SEO i link buildingu
    • wyznaczanie strategii SEO i jej realizacja
    • koordynacja współpracy z agencjami
    • monitorowanie i analiza działań konkurencji
    • podążanie za najnowszymi trendami w branży SEO
    • współpraca z innymi działami firmie (pod kątem realizowanych działań)

    Zapewniamy dostęp do wybranych narzędzi, a aktualnie korzystamy z Majestic, Screaming Frog, Senuto.

    Do Twojej dyspozycji pozostanie budżet 15 000 - 40 000 złotych/mies.

    Oczekiwania:
    • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
    • praktycznej wiedzy w zakresie budowania popularności linków
    • bardzo dobrej znajomości Google Search Control, Google Analytics, Google Tag Manager
    • umiejętności analizowania danych liczbowych oraz wyników marketingowych
    • chęci do rozwoju i pomysłowości
    • sumienności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy

    Mile widziane:

    • znajomość Google AdWords
    A tak wygląda nasze biuro:
    Oferta:
    • realny wpływ na politykę SEO
    • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o B2B lub UOP
    • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
    • możliwość pracy zdalnej (min. 1-2 dni z biura)
    • elastyczne godziny pracy (zaczynamy pomiędzy 7:00-10:00)
    • pakiet prywatnej opieki medycznej
    • przyjazną atmosferę, pyszną kawę, świeże owoce, soki, słodycze, strefę relaksu i kącik gamingowy ;)
    Chcemy pracować z inspirującymi ludźmi.
    Bądź częścią naszego zespołu.