Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Service Delivery Lead

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 14.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Marine Harvest jest jedną z największych firm produkujących owoce morza na świecie i największym na świecie producent łososia atlantyckiego. Firma zatrudnia ponad 13000 osób na całym świecie i jest reprezentowana w 25 krajach.

    W 2017 roku firma osiągnęła obrót w wysokości 3,7 miliarda euro. Marine Harvest dostarcza zdrowe, smaczne i zrównoważone łososie hodowlane oraz przetworzone owoce morza na ponad 80 rynkach na całym świecie. W 2017 r. Zbiory łososia wyniosły 370 000 ton (GWE).

    Norweski Koncern zlokalizował w Gdańsku Centrum Wsparcia Biznesowego zatrudniając ponad 100 osób.
    Gdańsk
    SDL/2018/08/13

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja prac podległego zespołu specjalistów
    • Współpraca z dostawcami aplikacji i platform informatycznych
    • Nadzór nad ciągłością działania usług IT
    • Usuwanie awarii infrastruktury i urządzeń informatycznych na potrzeby świadczenia usług
    • Współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii rozwoju usług informatycznych w zakresie infrastruktury techniczno-systemowej i sieciowej systemów informatycznych
    • Zarządzanie pojemnością, dostępnością oraz ciągłością usług informatycznych
    • Zarządzanie konfiguracją i utrzymanie baz danych
    • Zarządzanie bezpieczeństwem usług i systemów informatycznych
    • Udział w audytach bezpieczeństwa w zakresie usług i systemów informatycznych
    • Współpraca przy zarządzaniu ryzykiem w zakresie infrastruktury techniczno-systemowej i sieciowej systemów informatycznych
    • Współpraca przy wsparciu procesu zakupowego w zakresie infrastruktury techniczno-systemowej i sieciowej systemów informatycznych
    • Zarządzanie incydentami oraz problemami
    • Zarządzanie licencjami obejmujące inwentaryzację oprogramowania zainstalowanego na komputerach korporacyjnych, inwentaryzację licencji, opracowywanie raportów zgodności i wdrażanie ewentualnych działań naprawczych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, kierunkowe z obszaru IT
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (środowisko ok 700 użytkowników) - min 3 lata
    • Wiedza techniczna pozwalająca pełnić rolę Eksperta w zespole
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Doświadczenia w zarządzaniu zróżnicowanym i rozproszonym zespołem specjalistów
    • Doświadczenie z zakresu utrzymania i konfiguracji infrastruktury informatycznej
    • Znajomości zagadnień zarządzania architekturą informatyczną oraz związanych z integracją systemów
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobrej znajomości narzędzi typu JIRA, ServiceNow
    • doświadczenie w baraży FMCG/firmie produkcyjnej
    • umiejętności do adaptacji dużej zmienności wdrażania rozwiązań IT
    • certyfikacja ITIL Expert będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w firmie będącej światowym liderem w zakresie produkcji i dystrybucji łososia
    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość wykorzystania języka obcego w codziennej pracy
    • Konkurencyjny pakiet benefitów i szkoleń

    Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected] .“