Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant AGD

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy wiesz, że:

    • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
    • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
    • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
    • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

    Obecnie do Serwisu Fabrycznego AMICA S.A. poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    SAGD/11/2018

    Główne zadania:

    • Diagnozowanie i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego u klientów, (w szczególności: kuchni, płyt grzejnych, lodówek, pralek, zmywarek, okapów, kuchni mikrofalowych, itp.),
    • Organizacja procesu obsługi klientów (umawianie wizyt na podstawie otrzymanych zleceń, zamawianie części zamiennych, raportowanie realizacji zleceń),
    • Instalacja sprzętu gospodarstwa domowego – podłączenia do sieci elektrycznej i gazowej,
    • Ocena stanu technicznego wyrobów i towarów.

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, techniczne,
    • Mile widziane uprawnienia elektryczne i gazowe,
    • Doświadczenie w pracy z naprawami sprzętu gospodarstwa domowego,
    • Praktyczna umiejętność naprawy sprzętu gospodarstwa domowego,
    • Umiejętność obsługi komputera,
    • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy

    umowę
    o pracę
    atrakcyjny system premiowy
    możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
    ciekawą i pełną wyzwań pracę
    pakiet
    szkoleń
    ośrodek wypoczynkowy
    ubezpieczenie
    na życie
    pakiet
    sportowy

    sprzęt AGD w preferencyjnych cenach,
    program
    rocznicowy