Ta oferta pracy jest nieaktualna od 344 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych na rynku hurtowym i detalicznym. Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

    W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
    SERWISANT

    Nr ref. ST/12/17

    Miejsce pracy: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec 10
    Centrum Logistyczne Prologis

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • Montaż i naprawa sprzętu sportowego
    • Techniczne przeglądy nowych produktów przed sprzedażą
    • Obsługa magazynu części zamiennych
    • Doradztwo serwisowe (w zakresie udzielania informacji dot. montażu, utrzymania czy instrukcji użytkowania sprzętu)
    • Praca z dokumentacją techniczną

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie techniczne
    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność naprawy urządzeń na podstawie dokumentacji technicznej
    • Dokładność, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej, chęć uczenia się
    • Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG będą dodatkowym atutem

    NASZA OFERTA:

    • Praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży sportowej, w otwartym i przyjaznym zespole
    • Stabilne warunki zatrudnienia oraz ciekawy pakiet socjalny m.in. pakiet sportowy, grupowe ubezpieczenie, nauka języka obcego etc.
    • Umowa o pracę oraz perspektywa długoterminowej współpracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

    Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Spokey Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-389) ul. Woźniaka 5, który przetwarza Pani/ Pana dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/ Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz prawo ich aktualizacji lub żądania usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.).