Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Ploterów Wielkoformatowych

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    API.PL Sp. z o.o w Rąbieniu k. Łodzi, dystrybutor materiałów i urządzeń do druku wielkoformatowego i sitodruku, poszukuje współpracowników na stanowisko:

    Zakres zadań:

    • instalowanie, serwis, wykonywanie przeglądów urządzeń do druku wielkoformatowego,
    • szkolenie użytkowników i doradztwo techniczne.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kategorii B, znajomość języka angielskiego.
    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (np. elektrotechnika, elektronika, automatyka, poligrafia).

    Oferujemy:

    • atrakcyjne finansowe warunki współpracy bezpośrednio związane z efektywnością i skutecznością prowadzonych działań serwisowych,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
    • dostęp do szkoleń oferowanych przez dostawców maszyn i oprogramowania,
    • kontakt z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi w druku wielkoformatowym.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania wpisując w tytule nazwę stanowiska.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.09.97r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. nr 133 poz. 883 późn. zmianami)".