Oferta pracy

Serwisant

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

iSpot Poland Sp. z. o.o.

Puławska 2

Warszawa

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów
z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej
innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów,
którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.
Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.
Dołącz do Naszego Zespołu!
Serwisant

Jak będą wyglądać Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie diagnostyki usterek i wykonywanie napraw produktów Apple oraz Beats
  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją serwisową, procedurami oraz manualami postępowania
  • Zapewnienie Klientom profesjonalnego wsparcia technicznego
  • Osiąganie wysokiego poziomu obsługi Klienta w zakresie świadczonych usług
  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji serwisowej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia na stanowisku związanym z naprawą elektroniki użytkowej,
  • Znajomości środowiska Apple jako warunek konieczny,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Dokładności oraz dbałości o szczegóły,
  • Umiejętności pracy pod presją, w szybkim i wymagającym środowisku.

Co Cię u nas czeka?

  • Nowe technologie
  • Konkursy sprzedażowe
  • Fun w pracy
  • System bonusowy
  • Szkolenia
  • Karta MultiSport
  • Pakiety medyczne
  • Dopłata do wypoczynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wyzwalacz kariery
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do iSpot (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy