Oferta pracy

Serwisant

Kert Michał KraszewskiO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
KERT, to firma istniejąca już od dwunastu lat. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn i linii produkcyjnych do, etykietowania, dozowania i zamykania, wszelkiego rodzaju produktów spożywczych, chemicznych i farmaceutycznych.
Serwisant

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie i testy maszyn w siedzibie firmy
  • Instalacja, uruchomienia u klienta
  • Szkolenie z obsługi maszyn
  • Obsługa gwarancyjna

Jakie wymagania muszę spełniać, aby ubiegać się o tę pracę?

  • Wymagamy wykształcenia średniego technicznego o kierunku elektrycznym lub mechanicznym
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektromechaniki i mechaniki
  • Umiejętności diagnozowania i usuwania usterek maszyn elektrycznych i mechanicznych
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami warsztatowymi, takimi jak: wiertarka, szlifierka, suwmiarka
  •  wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Umiejętność czytania („prostych”) rysunków technicznych
  • Chęci praktycznego poznania działania maszyn
  • Inicjatywy w działaniu i umiejętności współpracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowości do podróży służbowych krajowych
  • Doświadczenie na stanowisku serwisant

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy