Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Site Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SpyroSoft S.A.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszerzamy działalność SpyroSoft o Kraków!

    W rok udało nam się zebrać zespół ponad 140 świetnych specjalistów z branży IT. Realizujemy projekty z takich obszarów jak: gaming, AR, automotive, sport, R&D, IoT czy finanse, dla klientów z Europy i USA.

    Właśnie otwieramy odział w Krakowie dlatego poszukujemy specjalisty, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu pokieruje działalnością placówki.

    Jeśli zatem czujesz, że to odpowiedni moment aby podjąć się takiego zadania – aplikuj do nas! Chętnie porozmawiamy o tym jakie wyzwania czekają na przyszłego członka zespołu.

    Miejsce pracy: Kraków

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • Pokierowanie wzrostem lokacji z 5 do 100 osób (lub więcej) w ciągu 2 lat
    • Pełnienie roli głównego Kierownika Liniowego w strukturze macierzowej przy wsparciu Kierowników Zespołów
    • Kierowanie projektami polegającymi na wytwarzaniu oprogramowania w pierwszym etapie rozwoju oddziału
    • Odpowiedzialność za lokalne działania rekrutacyjne oraz Employer Branding
    • Odpowiedzialność za administrację oraz IT
    • Reprezentowanie lokacji przed klientami
    • Kontakt z lokalnymi władzami, instytucjami i organizacjami w celu promowania firmy wśród potencjalnych pracowników

    Wymagania:

    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w branży wytwarzania oprogramowania
    • Dobra orientacja w lokalnym środowisku IT (włączając w to firmy, organizacje oraz instytucje)
    • Umiejętność kierowania kilkudziesięcioosobowym zespołem w roli Kierownika Liniowego
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu
    • Umiejętność kierowania zespołem Rekruterów
    • Umiejętność kierowania zespołem administracyjnym (wsparcie biurowe, IT)
    • Samodzielność, zaradność i odpowiedzialność
    • Pozytywne nastawienie do stawiania czoła przeciwnościom losu
    • Umiejętność reprezentowania oddziału przed klientem
    • Dobrze rozwinięta sieć kontaktów umożliwiająca sprawną rekrutację na kluczowe stanowiska
    • Płynny język polski oraz język angielski

    Co oferujemy:

    • Możliwość wykorzystania zdobytych doświadczeń zawodowych do zbudowania praktycznie od zera nowego oddziału firmy
    • Wsparcie centrali na każdym etapie działań
    • Budżet szkoleniowy
    • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez SpyroSoft S.A., GOD Nearshore SE, a także przez ich klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 ze zm.)