Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz narzędziowy

  • Nekla, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o. zajmująca się produkcją
    osprzętu elektroinstalacyjnego poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

    (formy wtryskowe, tłoczniki)
    Miejsce pracy: Nekla

    Zakres obowiązków:

    • Pomoc przy pracach montażowych form wtryskowych, tłoczników, przyrządów produkcyjnych,
    • Pomoc przy przeglądach, naprawach, konserwacji form wtryskowych, tłoczników, przyrządów produkcyjnych,
    • Współpraca z pozostałymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji,
    • Raportowanie i zgłaszanie problemów techniczno-narzędziowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego,
    • Udział w ciekawych projektach i realizacja zróżnicowanych zadań,
    • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w kierunku adekwatnym do zainteresowań i predyspozycji (szlifierz, operator elektrodrążarki wgłębnej i drutowej, operator CNC),
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi obrabiarek konwencjonalnych (tokarka, frezarka, szlifierka do płaszczyzn),
    • Mile widziane uprawnienia spawalnicze,
    • Sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
    • Dobra organizacja pracy.

    Podanie o pracę należy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

    lub dostarczyć na adres:
    Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o.
    ul. Wrzesińska 29
    62-330 Nekla
    tel. 61-438-64-95

    w tytule „ślusarz”

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Karlik Elektrotechnik” sp. z o.o. w Nekli, przy ul. Wrzesińskiej 29 (62-330), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000114252  (dalej: Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę jako administratora danych, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i wyboru pracownika w celu jego zatrudnienia.

    Twoje dane osobowe wskazane w przepisach prawa pracy (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o te przepisy prawa oraz wobec tego, że przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO) i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesu rekrutacji i wyboru pracownika.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę Grupa Pracuj Sp z o.o.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]_____