Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz narzędziowy

  • Sosnowiec, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkcyjną działającą od ponad 20 lat w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych technologicznie części z tworzyw sztucznych metodą wtryskową oraz w metalizacji próżniowej komponentów używanych do wytwarzania oświetlenia samochodowego.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Główne zadania:

    • Przygotowanie form wtryskowych do produkcji
    • Przeprowadzanie przeglądów i czyszczenia form wtryskowych zgodnie z harmonogramem
    • Monitorowanie zużycia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
    • Wprowadzanie modyfikacji i usprawnień w zakresie działania form wtryskowych
    • Rejestrowanie zrealizowanych zadań w systemie

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego

    Mile widziane:

    • Uprawnienia na suwnice z poziomu 0
    • Uprawnienia spawalnicze
    • Doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne (od zysku przedsiębiorstwa)
    • Pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
    • Dostęp do specjalistycznych szkoleń zewnętrznych
    • Współpracę z doświadczonymi fachowcami
    • Kartę sportową Multisport dofinansowaną przez zakład pracy
    • Ubezpieczenie grupowe PZU
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aures Sp. z o. o. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Aures Sp. z o. o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Mikołajczyka 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.