Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ślusarz - Spawacz

Legipol Sp.z.o.o.oO firmie

Legipol Sp.z.o.o.o

Ogrodowa 15B

Wałbrzych

Legipol Sp. z o.o. jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60–letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom.

Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się w dwóch nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Wałbrzychu, w których łącznie pracuje ponad 300 osób. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii gwarantuje produktom Legi długoletnią wytrzymałość.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn - robot spawalniczy i urządzeń produkcyjnych;
  • Prace ślusarskie i spawalnicze;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych;
  • Dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn i narzędzi.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Uprawnienia spawalnicze MAG (warunek konieczny);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Sprawność fizyczna, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premia wydajnościowa i frekwencyjna wypłacana co miesiąc,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, karta MultiSport oraz ubezpieczenie NNW,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Legipol sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Legipol sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest Legipol sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod  e-mail: [email protected] . Dane osobowe nie będą udostępnione innym podmiotom i będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania procesu rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Jeżeli wyrażasz zgodę, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Legipol sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne