Oferta pracy

Ślusarz - Tokarz - Frezer

BEGC POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Kim jesteśmy ?

BeGC Polska Sp. z o.o. jest firmą inżynierską z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania oraz budowy maszyn i urządzeń. Głównym obszarem naszej działalności są: automotive, paczkowanie oraz przemysł spożywczy.

Wraz z BeGC Groupe (siedziba we Francji) tworzymy 60 osobowy zespół inżynieryjny dzięki czemu dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania na rynku.

W skład BeGC Polska Sp. z o.o. wchodzi biuro inżynierskie z główną siedzibą w Krakowie oraz warsztat mechaniczny zlokalizowany w Katowicach.

W związku z prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska.

Do głównych zadań ślusarza będzie należało:

  • produkcja części mechanicznych przy użyciu maszyn konwencjonalnych a nastepnie na maszynch CNC (możliwość przyuczenia  do zawodu)
  • prace ślusarskie, ustawianie pracy maszyny regulacja i inne działania
  • dbanie o magazyn materiału do obróbki, przygotowywanie i odbiór detali do montażu z firm zewnętrznych (części mechanicznych, elementów elektrycznych do budowy maszyn)
  • współpraca z biurem konstrukcyjnym i zewnętrznymi firmami wspomagającymi prace elektryczne i mechaniczne
  • obsługa podstawowych maszyn i narzędzi ślusarskich, dbanie o ich jakość i zapewnienie prawidłowej jakości prac na warsztacie oraz organizacji pracy
  • praca w warsztacie w Katowicach
  • opieka  nad dostarczonymi maszynami

Wymagamy:

  • wykształcenia technicznego kierunkowego i/lub bardzo dobre przygotowanie zawodowe (preferowane mechaniczne lub ślusarskie)
  • nie wykluczamy osób bez wykształcenia kierunkowego, ale z bogatą wiedzą i praktyką w wymienionych zagadnieniach
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości rysunku technicznego (czytanie rysunku i obsługa komputera)
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność)
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wymagań jakościowych i terminowych dla projektów
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • interesujące wyzwania i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • forma zatrudnienia - stała umowa o pracę po okresie próbnym
  • ciągły rozwój - szkolenia techniczne
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • pracę w trybie 1 zmianowym 8-16
  • możliwość rozwoju zawodowego i współudział w tworzeniu nowego obszaru działalności firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy