Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media & Content Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Firma zooplus AG została założona w Monachium w 1999 roku i dziś jest wiodącym europejskim dostawcą usług dla zwierząt domowych i artykułów dla zwierząt domowych. Z roczną dwucyfrową stopą wzrostu i przewidywanymi przychodami w wysokości 1.125 mln euro w 2017 r. Udało się nam wypróbować nasz model biznesowy w 29 krajach europejskich i spodziewamy się dalszego zrównoważonego wzrostu w europejskim handlu.

Nasi pracownicy są kluczem do naszego sukcesu!

Zespół zooplus składa się obecnie z 500  specjalistów i menedżerów z ponad 40 krajów, pracujących w 11 lokalizacjach w Europie w działach sprzedaży i marketingu, działu IT, działów operacyjnych i administracyjnych. Aby utrzymać nasz sukces w przyszłości, szukamy osób, które pomogą w rozwoju firmy i przyczynią się do stworzenia pozytywnej kultury korporacyjnej, nie tylko poprzez wszechstronną wiedzę fachową, ale także wykazując się pasją w codziennej pracy. Obejmuje to przystosowanie się do zmian, zrozumienie rynku i naszego modelu biznesowego.

Dla naszego szybko rozwijającego się biznesu z siedzibą w Krakowie szukamy wyjątkowego kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • Tworzenie treści na profile w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram itd.)
  • Analiza ruchu i zachowania użytkowników na profilach społecznościowych, wyciąganie wniosków oraz rekomendacja zmian
  • Monitorowanie działań konkurencji w mediach społecznościowych
  • Kreowanie i planowanie akcji promocyjnych oraz konkursów w mediach społecznościowych
  • Tworzenie treści oraz moderowanie dyskusji na forach internetowych
  • Budowanie i angażowanie społeczności, tworzenie interakcji w mediach społecznościowych
  • Współpraca z blogerami, influencerami i portalami
  • Nadzorowanie i promowanie w Internecie programu wsparcia dla schronisk
  • Raportowanie wyników działań

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego oraz minimum 2 letniego doświadczenia w zakresie prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych
  • Umiejętności analizowania efektywności prowadzonych działań
  • Wiedzy na temat mediów społecznościowych, znajomości najnowszych trendów oraz narzędzi
  • Umiejętności tworzenia tekstów angażujących użytkowników tzw. "lekkie pióro"
  • Znajomości narzędzi analitycznych badających ruch w Internecie i w social media
  • Mile widziana znajomość podstaw SEO
  • Kreatywności i samodzielności
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Możliwość skorzystania z okazji, aby podjąć prawdziwe wyzwanie w dynamicznie rozwijającej się firmie, gdzie istnieje ogromna możliwość rozwoju. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku z kolegami z całej Europy. Nasze biuro znajduje się w centrum Krakowa i posiada doskonałe połączenia komunikacyjne.

Dodatkowo oferujemy:

  • 4 dodatkowe dni wolne
  • Wyjazdy służbowe do Niemiec
  • Telefon komórkowy
  • Budżet szkoleniowy
  • Kursy językowe
  • KartĘ Multisport
  • Opieka medyczna
  • Zniżka w sklepie zooplus
  • Elastyczne godziny pracy

Zaciekawiliśmy Cię?

Jeśli tak to prosimy o przesłanie aplikacji - CV, list motywacyjny i możliwej daty rozpoczęcia - w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Your contact

Krystyna Zajączkowska
zooplus Polska Sp. z o.o.
ul. Prądnicka 20a
30-002 Kraków

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się