Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Social Media Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LV BET Zakłady Bukmacherskie

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez młody, dynamiczny zespół. Zespół, który kocha to co robi i angażuje się w każdy projekt traktując go jako nowe wyzwanie. Cenimy sobie możliwość bycia sobą, jesteśmy ciekawi świata, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Rozwijamy się nieustannie - dlatego poszukujemy do naszego zespołu ludzi, którzy podzielą nasze wartości.
    Miejsce pracy: Łódź

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenia w branży Social Media, udokumentowane przykładami (dodaj koniecznie linki do kanałów Social Media i nie tylko, którymi się opiekowałeś)
    • Umiejętności budowania, wdrażania i prowadzenia kampanii reklamowych w Social Media
    • Znajomości narzędzi oraz nowych trendów w marketingu
    • Doświadczenia w zarządzaniu budżetami Social Media
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
    • Kreatywnego myślenia oraz „lekkiego pióra”
    • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, dążenie do realizacji celów
    • Głowa pełna pomysłów, zamiłowanie do tworzenia nowych rzeczy i energia do wcielania ich w życie
    • Inicjatywa, samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie  wszelkich działań, mających wpływ na prestiż i wizerunek firmy
    • Monitorowanie i analiza efektów prowadzonych działań, przygotowywanie i wdrażanie nowych strategii oraz stały monitoring konkurencji
    • Tworzenie strategii komunikacji w Social Media
    • Redakcja treści i tworzenie koncepcji graficznych
    • Planowanie i tworzenie kampanii
    • Zarządzanie społecznościami i bieżąca obsługa profili
    • Raportowanie wyników pracy

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
    • Uczestnictwo w prestiżowych projektach
    • Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w młodym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dodatkowe benefity – karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, imprezy integracyjne
    • Pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.