Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

social media recruiter

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 22.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na arenie międzynarodowej? Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie codzienność? Chcesz rozwijać się w dużej, prężnie rozwijającej się firmie? Nie czekaj, aplikuj!
    Wrocław

    oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę od poniedziałku do piątku
    • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatne urlopy)
    • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa oraz opieka medyczna w atrakcyjnej cenie, zniżki, rabaty nawet do 50% na zakupy online)

    zadania:

    • pozyskiwanie kandydatów z rynku międzynarodowego za pośrednictwem social media
    • stosowanie odpowiedniej strategii pozyskiwania kandydatów w celu nawiązania kontaktu z wykwalifikowanymi talentami odpowiadającymi konkretnym wymaganiom
    • utrzymywanie relacji z kandydatami w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy
    • udział w działaniach na rzecz Employer Branding

    oczekujemy:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • minimum roczne doświadczenia w wyszukiwaniu talentów na arenie międzynarodowej
    • umiejętność łatwego budowania i utrzymywania relacji z klientami wewnętrznymi i kandydatami
    • doświadczenie w wykorzystywaniu mediów społecznościowych i technologii HR do budowania sieci talentów
    • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.