Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

social media recruiter

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 22.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na arenie międzynarodowej? Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie codzienność? Chcesz rozwijać się w dużej, prężnie rozwijającej się firmie? Nie czekaj, aplikuj!
Wrocław

oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatne urlopy)
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa oraz opieka medyczna w atrakcyjnej cenie, zniżki, rabaty nawet do 50% na zakupy online)

zadania:

  • pozyskiwanie kandydatów z rynku międzynarodowego za pośrednictwem social media
  • stosowanie odpowiedniej strategii pozyskiwania kandydatów w celu nawiązania kontaktu z wykwalifikowanymi talentami odpowiadającymi konkretnym wymaganiom
  • utrzymywanie relacji z kandydatami w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy
  • udział w działaniach na rzecz Employer Branding

oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • minimum roczne doświadczenia w wyszukiwaniu talentów na arenie międzynarodowej
  • umiejętność łatwego budowania i utrzymywania relacji z klientami wewnętrznymi i kandydatami
  • doświadczenie w wykorzystywaniu mediów społecznościowych i technologii HR do budowania sieci talentów
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.