Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

software developer C#

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli posiadasz umiejętności programowania w języku C# i chciałbyś rozwijać się w firmie międzynarodowej, zaaplikuj dziś

    Nr ref.: /79/04/2018/AG/14021
    Szczecin
    oferujemy:
    • umowa o pracę, po 3ech miesiącach umowa na czas nieokreślony
    • pakiet szkoleniowy
    • premie roczne w zależności od osiągniętego celu firmy
    • opieka medyczna
    zadania:
    • rozwój bazy kodu napisanego w C#
    • wspomaganie przy istniejącej aplikacji
    • pisanie i rozwój nowej aplikacji
    • praca w środowisku Microsoft Visual Studio
    oczekiwania:
    • ukończone studia kierunkowe
    • doświadczenie w programowaniu C# mile widziane
    • mile widziana wiedza o bazach danych, protokołach, wzorcach projektowych
    • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
    • język angielski min. B1

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47