Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Quality Control Engineer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W Cubiware od 8 lat tworzymy nowoczesne rozwiązania dla telewizji cyfrowej. Specjalizujemy się w rozwijaniu zaawansowanego oprogramowania, które spełnia najwyższe standardy jakości. Posiadamy bogate portfolio produktów wdrażanych na wielu sprzętowych platformach multimedialnych. Jesteśmy częścią amerykańskiej Grupy TiVo.

Cubiware na targach branżowych: https://www.youtube.com/watch?v=JVK2GjxUzhY

Jeśli chcesz pracować w naszym zespole Software Quality Control i rozwijać swoje umiejętności w zakresie automatyzacji testów, zapraszam Cię do rozmowy! Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów oprogramowania w obszarze telewizji cyfrowej.
  • Przeprowadzanie testów integracyjnych, systemowych oraz testów regresji.
  • Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów funkcjonalnych i wydajnościowych.
  • Projektowanie scenariuszy testowych.
  • Raportowanie postępu prac i wyników testów.
  • Współpraca z developerami nad rozwiązywaniem zgłoszonych problemów.
  • Wykonywanie testów akceptacyjnych i testów w środowisku klienta (field testy).
  • Przygotowywanie, utrzymywanie i rozwój środowiska testowego.

Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

  • Posiadasz gruntowne doświadczenie w prowadzeniu testów manualnych.
  • Swobodnie posługujesz się narzędziami do zarządzania testami.
  • Znasz zagadnienia dotyczące testowania oprogramowania.
  • Interesujesz się zagadnieniami IT i nowymi technologiami.
  • Posiadasz znajomość języka Python.
  • Potrafisz wypowiedzieć się na temat zagadnień administracji systemami operacyjnymi Linux.
  • Wiesz, jaka jest różnica między retestami, a testami regresji.
  • Rozumiesz, w jakim celu stosuje się automatyzację testów.
  • Swobodnie komunikujesz się w j. angielskim.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki informatyczne).
  • Lubisz wymyślać rozwiązania, które upraszczają pracę, zarówno Twoją, jak i klienta.
  • Jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i potrafisz organizować swoją pracę.
  • Potrafisz skoncentrować się na szczegółach.

Docenimy jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w zakresie programowania w językach skryptowych używanych
    do automatyzacji testów.
  • Certyfikat w zakresie testów oprogramowania (ISEB lub ISTQB).
  • Wiedzę z zakresu standardów DVB oraz systemów emisji sygnału telewizyjnego.
  • Praktyczną znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi.

Oferujemy:

  • Możliwość bezpośredniej współpracy i kontaktu z wiodącymi producentami rozwiązań multimedialnych.
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych np. USA, Ameryka Płd., Azja, Afryka.
  • Umowa o pracę.
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Biuro blisko Centrum miasta.
  • Parking rowerowy/ prysznic.
  • Cykliczne imprezy integracyjne.
  • Piłka nożna po godzinach.

Zapraszamy na naszą stronę:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj Teraz":

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się