Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Test Engineer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 15.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KUBO Sp. z o. o. S. k. [KRAZ: 12882]
Dla globalnej korporacji z branży awiacyjnej szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Software Test Engineer do współpracy przy jednym z projektów w zakresie tworzenia i utrzymania infrastruktury testowej, w tym testów zautomatyzowanych dla aplikacji mobilnych (m.in. iOS) i webowych, w międzynarodowym zespole.

www.kubo.net.pl
Podstawowe informacje
Miejsce pracy:
Gdańsk
Godziny pracy:
Start: między 6:00 a 10:00
Wynagrodzenie:
500 - 700 PLN net/day + vat [B2B / możliwa UoP]
Zapraszamy do nas:
ASAP
lub w ciągu 1-3 m-cy
Branża:
Aviation / IT
Praca zdalna:
Telefon służbowy:
Podróże służbowe:
Kontakt z klientem:
Oczekiwania
WYMAGANE
MILE WIDZIANE
JĘZYKI
Software Testing Experience
Agile
Java OR C++ OR Python OR C# OR JavaScript OR Swift
test automation
HP QC / ALM
Selenium
SOAP UI
JUnit / NUnit
Polski
Angielski
Specyfika pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • tworzenie nowych rozwiązań wdrażanych globalnie w branży lotniczej
  • tworzenie i egzekucja testów (głównie auto)
  • udział w definiowaniu i wykonywanie całych strategii i planów testowych, integracje z infrastrukturą SCM
  • współpraca z biznesem, analitykami, Architektem i zespołowe działanie w zwinnym i międzynarodowym środowisku
JAK PRACUJEMY:
  • zespoły międzynarodowe w mocno Agile'owym środowisku
  • bardzo zespołowa praca, wzajemne wsparcie testerów (którzy również programują) i programistów (wspierających testy)
  • skuteczna komunikacja pomiędzy różnymi zespołami i interesariuszami z całego świata
TECHNOLOGIE:
  • IOS / mobile / web
  • Test automation
  • Selenium / HPQC / other
  • C++ / Java / C# / JavaScript / Python / Swift
  • Test Strategies / Management
  • Full Software Development LifeCycle

Podział czasu pracy
Benefity
Multisport
Opieka medyczna
Playroom
Eventy
Pakiet relokacyjny
Kuchnia
Zawody
Ubezpieczenie
Miejsce pracy: Gdańsk

  • Gdańsk

  • Start: między 6:00 a 10:00

  • 500 - 700 PLN net/day + vat [B2B / możliwa UoP]

  • ASAP lub w ciągu 1-3 m-cy

Branża:

  • Aviation / IT

Praca zdalna:✖
Telefon służbowy:✖
Podróże służbowe:✓
Kontakt z klientem:✓

Oczekiwania

WYMAGANE

  • Software Testing Experience ✮✮✮✮✮
  • Agile ✮✮✮✮✮
  • Java OR C++ OR Python OR C# OR JavaScript OR Swift ✮✮✮✮✰

  • test automation ✮✮✮✮✰
  • HP QC / ALM ✮✮✮✰✰
  • Selenium ✮✮✮✮✰
  • SoapUI ✮✮✮✮✰
  • JUnit / NUnit ✮✮✮✮✰
JĘZYKI
  • Polski ✮✮✮✮✮
  • Angielski ✮✮✮✮✰

CO ROBIMY:

  • udział w definiowaniu i wykonywanie całych strategii i planów testowych, integracje z infrastrukturą SCM
  • współpraca z biznesem, analitykami, Architektem i zespołowe działanie w zwinnym i międzynarodowym środowisku

  • skuteczna komunikacja pomiędzy różnymi zespołami i interesariuszami z całego świata

Podział czasu pracy:

  • meetings 15%
  • planning and analysis 20%
  • test management 15%
  • test automation 50%
Benefity
  • Multisport
  • Opieka medyczna
  • Playroom
  • Eventy
  • Pakiet relokacyjny
  • Kuchnia
  • Zawody
  • Ubezpieczenie