Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Software Test Engineer

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 15.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KUBO Sp. z o. o. S. k. [KRAZ: 12882]
    Dla globalnej korporacji z branży awiacyjnej szukamy obecnie kandydatów na stanowisko Software Test Engineer do współpracy przy jednym z projektów w zakresie tworzenia i utrzymania infrastruktury testowej, w tym testów zautomatyzowanych dla aplikacji mobilnych (m.in. iOS) i webowych, w międzynarodowym zespole.

    www.kubo.net.pl
    Podstawowe informacje
    Miejsce pracy:
    Gdańsk
    Godziny pracy:
    Start: między 6:00 a 10:00
    Wynagrodzenie:
    500 - 700 PLN net/day + vat [B2B / możliwa UoP]
    Zapraszamy do nas:
    ASAP
    lub w ciągu 1-3 m-cy
    Branża:
    Aviation / IT
    Praca zdalna:
    Telefon służbowy:
    Podróże służbowe:
    Kontakt z klientem:
    Oczekiwania
    WYMAGANE
    MILE WIDZIANE
    JĘZYKI
    Software Testing Experience
    Agile
    Java OR C++ OR Python OR C# OR JavaScript OR Swift
    test automation
    HP QC / ALM
    Selenium
    SOAP UI
    JUnit / NUnit
    Polski
    Angielski
    Specyfika pracy
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • tworzenie nowych rozwiązań wdrażanych globalnie w branży lotniczej
    • tworzenie i egzekucja testów (głównie auto)
    • udział w definiowaniu i wykonywanie całych strategii i planów testowych, integracje z infrastrukturą SCM
    • współpraca z biznesem, analitykami, Architektem i zespołowe działanie w zwinnym i międzynarodowym środowisku
    JAK PRACUJEMY:
    • zespoły międzynarodowe w mocno Agile'owym środowisku
    • bardzo zespołowa praca, wzajemne wsparcie testerów (którzy również programują) i programistów (wspierających testy)
    • skuteczna komunikacja pomiędzy różnymi zespołami i interesariuszami z całego świata
    TECHNOLOGIE:
    • IOS / mobile / web
    • Test automation
    • Selenium / HPQC / other
    • C++ / Java / C# / JavaScript / Python / Swift
    • Test Strategies / Management
    • Full Software Development LifeCycle

    Podział czasu pracy
    Benefity
    Multisport
    Opieka medyczna
    Playroom
    Eventy
    Pakiet relokacyjny
    Kuchnia
    Zawody
    Ubezpieczenie
    Miejsce pracy: Gdańsk

    • Gdańsk

    • Start: między 6:00 a 10:00

    • 500 - 700 PLN net/day + vat [B2B / możliwa UoP]

    • ASAP lub w ciągu 1-3 m-cy

    Branża:

    • Aviation / IT

    Praca zdalna:✖
    Telefon służbowy:✖
    Podróże służbowe:✓
    Kontakt z klientem:✓

    Oczekiwania

    WYMAGANE

    • Software Testing Experience ✮✮✮✮✮
    • Agile ✮✮✮✮✮
    • Java OR C++ OR Python OR C# OR JavaScript OR Swift ✮✮✮✮✰

    • test automation ✮✮✮✮✰
    • HP QC / ALM ✮✮✮✰✰
    • Selenium ✮✮✮✮✰
    • SoapUI ✮✮✮✮✰
    • JUnit / NUnit ✮✮✮✮✰
    JĘZYKI
    • Polski ✮✮✮✮✮
    • Angielski ✮✮✮✮✰

    CO ROBIMY:

    • udział w definiowaniu i wykonywanie całych strategii i planów testowych, integracje z infrastrukturą SCM
    • współpraca z biznesem, analitykami, Architektem i zespołowe działanie w zwinnym i międzynarodowym środowisku

    • skuteczna komunikacja pomiędzy różnymi zespołami i interesariuszami z całego świata

    Podział czasu pracy:

    • meetings 15%
    • planning and analysis 20%
    • test management 15%
    • test automation 50%
    Benefity
    • Multisport
    • Opieka medyczna
    • Playroom
    • Eventy
    • Pakiet relokacyjny
    • Kuchnia
    • Zawody
    • Ubezpieczenie