Oferta pracy

Sourcing Manager

expondo PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer
expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-Commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy.Nasze produkty dostępne są w 28 krajach europejskich m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Norwegii.

Jako członek zespołu Product Development będziesz odpowiedzialny za tworzenie i rozwijanie kategorii produktowych motoryzacja / przemysł / gastronomia / ogrodnictwo/ rolnictwo w porozumieniu z zespołem Product Managerów.

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Wyszukiwanie nowych produktów i dostawców
  • Inicjowanie i koordynowanie projektów zakupowych dla nowych produktów
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Bieżąca analiza i monitorowanie rynku, w tym trendów oraz działań konkurencji
  • Analizę ofert produktowych dostawców
  • Weryfikacja i kontrola dokumentów zakupowych i produktowych
  • Współpracę z działami marketingu, sprzedaży oraz działem technicznym
  • Tworzenie analiz finansowych dla produktów
  • Sporządzanie raportów z przebiegu realizacji prowadzonych prac
  • Udział w zagranicznych wyjazdach służbowych
  • Udział w prowadzeniu projektów wdrożeniowych w oparciu o zaawansowane narzędzia do zarządzania projektem

Jakich osób poszukujemy?

  • Posiadających kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów zakupowych oraz zarządzania produktem z kategorii motoryzacja / przemysł / gastronomia / ogrodnictwo lub rolnictwo
  • Mających doświadczenie zawodowe we wdrażaniu produktów z rynków europejskich
  • Posiadających wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Mających doświadczenie w wyszukiwaniu nowych produktów; w tym udział w targach branżowych
  • Znających język angielski na zaawansowanym poziomie
  • Znajomość systemów jakości (mile widziane)
  • Z umiejętnością prowadzenia wielu projektów równocześnie
  • Zaangażowanych oraz zorientowanych na realizację celów biznesowych
  • Z analitycznym zacięciem, potrafiących wykorzystać umiejętności tworzenia strategii i analiz

W ramach współpracy zapewnimy:

  • STABILIZACJĘ. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się zadania.
  • ROZWÓJ. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (do wyboru kilkanaście języków obcych, w zależności od Twoich potrzeb).
  • WORK-LIFE BALANCE, czyli elastyczny czas pracy. Sam decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10).
  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi wiele narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
  • DODATKOWE BENEFITY. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, a zapach świeżej kawy budzi nas do działania każdego poranka :)
  • BIURO. Przestronne, komfortowe biuro, ergonomiczne stanowisko pracy, pomieszczenia relaksu, dobrze wyposażona i zaopatrzona kuchnia oraz brak przestrzeni typu open space, zapewniają wygodę podczas codziennych obowiązków.
  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska.
Czekamy na Twoją aplikację!
Przy składaniu aplikacji prosimy o załączenie kompletnych dokumentów aplikacyjnych, w tym informacji dotyczącej jak najwcześniejszej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy