Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz MAG

  • Neunkirchen, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-01-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spawacz MAG
Miejsce pracy: Neunkirchen
Nr ref:NAS/01/18

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją konstrukcji spawanych z obróbką mechaniczną.
  • Spawanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego.
  • Spawanie metodą MAG.
  • Materiały spawane: stal budowlana i nierdzewna.
  • Praca na hali.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych (2D i 3D).
  • Umiejętność obsługi suwnicy i wózków widłowych - mile widziane.
  • Własny samochód - mile widziany.
  • Sumienność, samodzielność i dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.