Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. należy do wąskiego grona wysoko wyspecjalizowanych firm działających w branży budownictwa podziemnego w kraju i za granicą. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku górniczym.

    Działamy na rynku już od ponad 70 lat i zdołaliśmy wypracować własne rozwiązania techniczne i unikalne technologie.

    Wykonujemy usługi dla spółek PGG, JSW, Tauron, Bogdanka, KGHM jak również za granicami kraju w Niemczech i Francji.

    Podejmując pracę w naszej firmie masz pewność że rozpoczynasz bądź kontynuujesz swoją ścieżkę zawodową z najlepszymi na rynku.

    Tylko u nas atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe premie i dodatki oraz pełne świadczenia socjalne, możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Spawacz
    Miejsce pracy: Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Polska Grupa Górnicza S.A., Tauron Wydobycie S.A., KGHM Polska Miedź S.A., LW „Bogdanka” oraz dla chętnych praca na naszych oddziałach eksportowych w Niemczech i Francji.

    Opis stanowiska:

    • praca na umowę o pracę w systemie dwuzmianowym

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe, uprawnienia do spawania metodą 135, doświadczenie

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • premię uznaniową w zależności od wykonywanych zadań
    • nagrodę z okazji Dnia Górnika (Barbórka)
    • nagrodę jubileuszową
    • bon żywnościowy w wysokości 22zł za każdy przepracowany dzień

    Poza składnikami o charakterze płacowym , pracownicy mają prawo do:

    • dodatkowego urlopu wypoczynkowego
    • świadczeń wynikających z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w tym:
      • rodzinny wyjazd letni na bardzo korzystnych warunkach do własnego ośrodka nad morzem
      • dopłaty do wczasów pod gruszą, do wypoczynku dzieci i młodzieży
    • dodatkowo wiele innych atrakcyjnych wycieczek i imprez integracyjnych z trzech działających w firmie związków zawodowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Wiem, że w każdej chwili będę mógł zgodę odwołać.