Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Analityk

  • Zbąszyń, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

    LABORATORIUM BADAWCZO-ROZWOJOWE GENERICA

    Poszukuje Kandydata / Kandydatki zainteresowanych pracą w uznanym zespole naukowców

    na Stanowisku

    Miejsce pracy: Zbąszyń

    Opis stanowiska:

    Osoba wybrana na to stanowisko winna posiadać doświadczenie i wiedzę merytoryczną z zakresu rozwoju i walidacji metod analitycznych oraz przeprowadzania badań uwalniania produktów farmaceutycznych. Mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi urządzeń analitycznych (np. pHmetr, wagi, HPLC, spektrofotometr UV-VIS, aparaty do uwalniania). Umiejętność zarządzania zmianami, znajomość dobrych praktyk GLP/GMP oraz innych systemów zarządzania jakością. Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum komunikatywnym.

    Wymagania stawiane przed kandydatami / kandydatkami:

    • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym lub farmaceutycznym, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • praktyczna znajomość metod analizy instrumentalnej w tym HPLC, UV-Vis, badania uwalniania,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę aparatury z oprogramowaniem w  tym języku i korzystanie z literatury fachowej itp.,
    • wiedza z zakresu systemów zarządzania jakością w laboratorium (ISO, GLP, GMP),
    • dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność oraz samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych,
    • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
    • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • wykonywanie oznaczeń analitycznych zgodnie z przyjętymi procedurami,
    • utrzymanie sprawności, konserwacja i obsługa urządzeń analitycznych (UHPLC, spektrofotometr UV-vis, aparaty do badania uwalniania),
    • prowadzenie i dokumentowanie badań z zakresu analizy farmaceutycznej/chemicznej wszystkimi stosowanymi w laboratorium metodami,
    • opracowywanie, wdrażanie i walidacja metod analitycznych,
    • przeprowadzanie analiz w badaniach stabilności,
    • opracowywanie i raportowanie wyników analiz oraz prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym w laboratorium systemem jakości.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z systemem wynagradzania adekwatnym do poziomu kompetencji oraz pakietem dodatkowych świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna),
    • możliwość rozwoju dzięki pracy w zespole uznanych naukowców,
    • wspieramy rozwój kompetencji oferując udział w projektach badawczo-rozwojowych wspólfinansowanych ze środków unijnych i krajowych,
    • ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymaganym dokumentem rekrutacyjnym jest CV, które będzie zawierać informacje dotyczące zwłaszcza posiadanego doświadczenia. Każde zgłoszenie będzie indywidualnie rozpatrzone. Po przeanalizowaniu nadesłanych CV skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o. z siedzibą w Zbąszyniu, ul. Na Kępie 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.