Specjalista CIT

Mazars Audyt Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Mazars Audyt Sp. z o. o.

M65 Meduza

Kraków

Zakres obowiązków:

  • doradztwo podatkowe na rzecz klientów Mazars w zakresie podatku CIT i podatków międzynarodowych
  • prowadzenie przeglądów podatkowych
  • uczestnictwo w projektach z zakresu raportowania podatkowego (CIT compliance)
  • udział w spotkaniach biznesowych
  • przygotowanie oraz nadzór nad opiniami podatkowymi, pismami procesowymi
  • nawiązywanie relacji z nowymi klientami oraz utrzymywanie stałego i bezpośredniego kontaktu z istniejącymi kontrahentami

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku konsultanta lub starszego konsultanta podatkowego w firmach doradczych, audytorskich, księgowych lub kancelariach prawnych
  • ugruntowana wiedza z zakresu CIT, podatków międzynarodowych oraz co najmniej podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • analityczne podejście do zadań
  • mile widziane doświadczenie w projektach z zakresu raportowania podatkowego (CIT compliance)

Oferujemy:

  • Naukę i rozwój
  • Dogodną lokalizację
  • Awanse pionowe i poziome
  • Pakiet medyczny
  • Mazars Mobility
  • Kartę Multisport i Mybenefit
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Integrację

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną firmą specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym, prawnym [1] i usługach doradczych. Mazars korzysta z wiedzy 40 400 specjalistów – 24 400 specjalistów w 91 krajach i terytoriach zależnych w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars oraz 16 000 specjalistów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie poprzez Mazars North America Alliance. Spółka Mazars w Polsce jest obecna od 1992 roku i prowadzi działalność w Warszawie oraz w Krakowie, zatrudniając łącznie prawie 300 specjalistów.

[1] W przypadku gdy jest to dozwolone na mocy obowiązujących przepisów prawa krajowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy