Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista DevOps

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-08-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy Grupą Kapitałową o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 1000 osób w dziewięciu oddziałach w Polsce: w Białymstoku, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Wrocławiu oraz w Niemczech i USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:
Miejsce pracy: Białystok

Poszukujemy ambitnych i komunikatywnych osób, które zasilą szeregi zespołu DevOps. Jesteśmy zainteresowani zarówno osobami doświadczonymi jak i osobami dopiero zaczynającymi przygodę z IT.

Obowiązki:

  • tworzenie oprogramowania w języku Java
  • utrzymywanie ciągłości pracy systemów i aplikacji biznesowych- instalacja/konfiguracja
  • deployment środowisk – tworzenie rozwiązań CI oraz automatyzacja procesów
  • administrowanie repozytoriami kodu i narzędziami zarządzania pracą zespołów programistów i projektantów

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka Java SE
  • podstawowa znajomość obsługi baz danych oraz pisania zapytań
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN lub GIT)
  • znajomości języka angielskiego (czytanie oraz pisanie dokumentacji, komunikacja z klientem)
  • znajomość zagadnień administracyjnych na systemach Windows oraz Linux
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • praktyczna znajomość Git/SVN
  • praktyczna znajomość chmur publicznych (AWS, Azure lub Google)
  • znajomość pojęcia Continuous Integration oraz narzędzi
  • znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego

Oferujemy:

  • pracę na międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz przejrzystą ścieżkę awansów
  • szeroki wachlarz szkoleń technicznych oraz soft-skillowych
  • zdobywanie doświadczenia z zakresu nowych technologii
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej
  • nasi pracownicy mogą korzystać ze strefy relaksu wyposażonej m.in. w xboxa, tenis stołowy, worek treningowy oraz trambambulę
U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
bottom
bottom
Prosimy aplikować poprzez przycisk poniżej:

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgodny na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się