Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista DoubleClick

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy
    w Warszawie w Departamencie Bankowości Elektronicznej na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: pracuj/DBE-DoubleClick

    Obowiązki:

    • Samodzielne planowanie, zakup oraz analiza post-buy kampanii programmatic dla marki Banku Millennium oraz spółek zależnych
    • Monitorowanie i optymalizacja kampanii pod kątem budżetu oraz zdefiniowanych celów
    • Aktywny udział w tworzeniu strategii działań prowadzonych online
    • Zarządzanie rotacją linii komunikacyjnych w ramach kampanii
    • Monitorowanie efektywności realizowanych kampanii, w tym przygotowywanie raportów, proponowanie rekomendacji oraz analiza wskaźnika ROI
    • Analiza danych (grupy docelowe, powierzchnia reklamowa, zachowania konsumenckie)
    • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów i zmian pojawiających się na rynku
    • Kreowanie i wdrażanie nowych pomysłów prowadzących do zwiększenia sprzedaży

    Wymagania:

    • Doświadczenie przy samodzielnym prowadzeniu kampanii online
    • Praktyczna znajomość technologii programmatic buying i RTB poparta min 2 letnim doświadczeniem
    • Min. 1-roczne doświadczenie w pracy na platformie DoublClick
    • Znajomość technologii zakupu kampanii programmatic/RTB oraz narzędzi do analityki internetowej
    • Znajomość zagadnień dotyczących marketingu internetowego, analityki internetowej i zainteresowanie nowinkami technologicznymi w tych obszarach
    • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość Excel’a
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Wysokie umiejętności w zakresie analizowania danych i rozwiazywania problemów
    • Umiejętności identyfikacji oczekiwań Klientów i dostosowywania do nich proponowanych rozwiązań
    • Nastawienie na pracę w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy
    • Udział w rozwojowych projektach
    • Życzliwą atmosferę pracy w zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom