Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma media-press.tv SA jest jednym z głównych dostawców programu telewizyjnego dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Grupa media-press.tv obecna jest bezpośrednio w 12 krajach europejskich a w pozostałych działa poprzez sieć partnerską. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w Europie. Grupa obsługuje blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i internetowe, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa media-press.tv dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

    W zawiązku z dalszym, intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: SDA/04/18/KAT

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa sekretariatu firmy
    • Koordynacja obiegu dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
    • Nadzór nad bieżącą obsługą administracyjną nieruchomości, w której mieści się biuro
    • Dbałość o dobre imię firmy i miłą atmosferę pracy
    • Koordynacja zaopatrzenia biura; pilnowanie terminowości i ciągłości dostaw
    • Ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań
    • Inne

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (2 lata lub więcej)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego
    • Samodzielność, skrupulatność, własna inicjatywa będą doceniane szczególnie
    • Zaangażowanie, otwartość, zdolności organizacyjne
    • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

    Mile widziane:

    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
    • Doświadczenie administracyjne w zakresie nieruchomości

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pół etatu
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet premiowy
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz bilety do kina (po okresie próbnym)
    • Ciekawą i urozmaiconą pracę w międzynarodowym środowisku
    • Koleżeńską atmosferę w pracy
    • Możliwość rozwoju, szkolenia specjalistyczne i kursy językowe

    Dodatkowo, co może Cię zainteresować, możemy powiedzieć o sobie, że:

    • Łączymy pokolenia: pracują u nas ludzie w różnym wieku do 20 do 80 lat
    • Jesteśmy firmą przyjazną kobietom i matkom
    • Mamy pyszną kawę i owocowe poniedziałki

    Zainteresowanych prosimy o:

    Przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833".

    Informujemy, że administratorem danych osobowych jest media-press.tv SA z siedzibą w Krakowie przy ul. K.Szymanowskiego 1/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.